Рәхим итегез, Хөрмәтле кунак!

"ЭЛЕКТРОН МАТБУГАТ" ТҮГӘРӘГЕ ГАЗЕТАСЫ СЕЗНЕҢ ӨЧЕН!

Баш бит » Иншалар бәйгесе » "Табигать - туган йортыбыз" (нәсер)

СЕРТИФИКАТЛАР ҖИБӘРЕЛДЕ
02.06.2013, 10:31
     "Илһам"да яки "Көмеш кыңгырау"да басылып чыккан бәйгебездә катнашучы укучыларга сертификатларын җибәрә башлыйбыз. Почта тартмаларыгызны игътибар белән карагыз.
 
       6 июньдә түбәндәге укучыларга җибәрелде:
 
1. Раилә ХАММАТУЛЛИНА, Мөслим районы, "Аерым фәннәр тирәнтен өйрәнелүче” Мөслим урта гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
2. Зәринә ФАЗЫЛҖАНОВА, Балтач районы, Түнтәр урта мәктәбенең 5 сыйныф укучысы
3. Зөлфия ЗАКИРОВА, Мөслим районы Тат.Бүләр урта мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
4. Лилия СОНГАТУЛЛИНА, Казан шәһәренең Совет районы 166 нчы мәктәпнең 7 нче сыйныф укучысы
5. Адилә ГАЗДАЛИЕВА, Сарман районы Илексаз төп гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
6. Алия СӘЛИМОВА, Яр Чаллы шәһәре, 47 нче кадетлар мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
7. Лия ХИСМӘТОВА, Бөгелмә районы Карабаш икенче гомуми урта белем бирү мәктәбенең 7 сыйныф укучысы
 
 
 
       5 июньдә түбәндәге укучыларга җибәрелде:
 
1. Язгөл ВӘЛИУЛЛИНА, Апас районы Азбаба мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
2. Айсылу ШӘРӘФИЕВА, Питрәч районы Богородское мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
3. Диләрә СӘГЪДИЕВА, Казан шәhәре, 144 нче урта мәктәпнең 6 нчы сыйныф укучысы
4. Алия САТТАРОВА, Казан шәһәре, Мәскәү районы 9 нчы гимназиянең 5 нче сыйныф укучысы
5. Язнур САДЫКОВ, Буа районы Күл Черкен мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
6.Лилия КАМАЛИЕВА, Буа районы Аксу урта мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
 
 
        4 июньдә түбәндәге укучыларга җибәрелде:
 
1. Гүзәл ГИМАДИЕВА,Теләче районы Теләче урта гомумбелем мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
2. Булат ГОМӘРОВ, Чистай районы, 5 нче гомуми белем бирү мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
3. Алинә САЛАХОВА, Бөгелмә шәһәре, 4 нче урта гомуми белем бирү мәктәбенең 7 нче сыйныф укучысы
4. Камил НИЗАМОВ, Алексеевск районы, Кыр Шонталысы урта гомуми белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
 
 
        3 июньдә түбәндәге укучыларга җибәрелде:
 
1. Гөлназ НУРЛЫГАЯНОВА, Алабуга районы Лекарево урта гомуми белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
2. Алина МАКСИМОВА, Зәй районы, Сарсаз-Баграж гомуми урта белем бирү мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
3. Зәринә ИБРАҺИМОВА, Балык –Бистәсе районы Урахча мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
4. Адилә ГАРИПОВА, Әлки районы Базарлы Матак урта гомуми белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
 
 
       31 май - 2 июньдә түбәндәге укучыларга җибәрелде:
1. Әнзия ЗАКИРОВА, Саба муниципаль районы Шәмәрдән лицееның 8 нче сыйныф укучысы
2. Фаяз ӘХМӘТҖАНОВ, Әлмәт районы Югары Мактама төп гомуми белем бирү мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
3. Айгизә ГАЛЛӘМОВА, Актаныш районы Яңа Әлем төп гомуми белем бирү 6 нчы сыйныф укучысы
4. Алия МӘГЪДӘНУРОВА, Актаныш районы Адай төп гомуми белем бирү мәктәбенең 6 сыйныф укучысы
5. Назлыгөл ГЫЙЗДӘТУЛЛИНА, Актаныш районы, Теләкәй төп гомуми белем бирү мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
6. Илнур ХӨСНЕТДИНОВ, Арча районы Иске Чүриле урта гомуми белем мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
7. Алсинә СӘФИЕВА, 5 нче Арча гимназиясенең 5 нче сыйныф укучысы
8. Чулпан ГЫЙЛӘҖЕВА, 5 нче Арча гимназиясенең 6 нчы сыйныф укучысы
9. Рәзилә ХАРРАСОВА, Арча районы Түбән Мәтәскә урта мәктәбенең 6 нчы сыйныф укучысы
10. Энҗе НУРИЕВА, Әтнә районы Сибгат Хәким исемендәге Күлле Киме урта гомуми белем мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
11. Гөлгенә ХӘКИМОВА, Арча районы, Иске Кырлай төп гомуми белем мәктәбенең 8 нче сыйныф укучысы
12. Мансур ӘҺЛИЕВ, Әлмәт районы Түбән Мактама 2нче урта мәктәбенең 5 нче сыйныф укучысы
 
Сәхифә: "Табигать - туган йортыбыз" (нәсер) | Өстәде: Redaktor
Карап алулар: 1289 | Загрузок: 0 | Фикерләр: 1 | Рейтинг: 2.7/3
Барлык фикерләр: 1
1 edinstvennaya   (10.06.2013 17:28)
Сертификат безгэ килмэде. / Эхмэдуллина Алия. Элмэт

Исеме *:
Emailы:
Код *: